Uwaga! Kontrola kompostowników przydomowych25-09-2023

Szanowni Mieszkańcy! Informujemy, że od miesiąca września bieżącego roku na terenie miasta i gminy Police rozpocznie się kontrola przydomowych kompostowników celem weryfikacji faktycznego ich posiadania. Kontrole będą dotyczyć wyłącznie osób, które zadeklarowały posiadanie kompostownika i korzystają z ulgi w opłacie  za odpady.

Więcej ...

Informacja o uzyskanym dofinansowaniu na zadanie p.n. "Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Police w 2023 r."22-08-2023

Gmina Police informuje, że w 2023 roku uzyskała pomoc finansową na zadanie p.n. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Police – 2023”, która pochodzi w 50% ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz w 50%  ze środków  Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Więcej ...

"Ziemię ratujesz, gdy śmieci segregujesz"27-07-2023

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że praca, która zwyciężyła w konkursie plastycznym projektu ekologicznego „Ziemię ratujesz, gdy śmieci segregujesz” ozdobiła nowo zakupioną śmieciarkę firmy Trans – Net.  

Więcej ...

Segregacja i co dalej? Bioodpady11-07-2023

Zapewne niektórzy zastanawiają się co się dzieje z bioodpadami wytworzonymi w naszym gospodarstwie domowym. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego spotu edukacyjnego o drodze przetwarzania bioodpadów.

Więcej ...

Segregacja odpadów w Twoim mieszkaniu [wideo]06-06-2023

W ramach akcji edukacyjnej zapraszamy do obejrzenia krótkiego spotu na temat kilku prostych zasad  segregacji  odpadów w mieszkaniu.

Więcej ...

Nabór wniosków- usuwanie azbestu02-06-2023

Burmistrz Gminy Police informuje o rozpoczęciu drugiego naboru wniosków w 2023 roku na prace związane z demontażem, transportem oraz unieszkodliwieniem wyrobów zawierających azbest.

Więcej ...

Więcej w dziale INFORMACJE