Drodzy mieszkańcy, w najbliższy poniedziałek 1lipca, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych czynny będzie od godziny 11:00 do 18:00. Zmiany spowodowane są trwającymi pracami remontowymi. W pozostałych dniach PSZOK będzie czynny bez zmian. Za wszelkie utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

Informujemy, że od dnia dzisiejszego tj. 30.04.2024 r. na okres ok. 3 miesięcy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zostanie przeniesiony na tymczasowy plac, który znajduj się 100 metrów dalej.

Burmistrz Gminy Police informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w 2024 roku na prace związane z demontażem, transportem oraz unieszkodliwieniem wyrobów zawierających azbest.

Ponad 70 dzieci ze szkół znajdujących się na terenie Gminy Police, w miesiącu lutym, wizytowało EcoGenerator, czyli szczecińską „spalarnię odpadów”. W jednej z takich wizyt udział brał Pan Burmistrz Władysław Diakun oraz jego zastępca Pan Damian Walczak. Zwiedzanie spalarni odbywało się dla szkół, które wzięły udział w I edycji projektu „Ziemię ratujesz, gdy śmieci segregujesz”.