Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Policach zorganizował dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Police drugą edycję projektu ekologicznego pn. „Ziemię ratujesz, gdy śmieci segregujesz”.

Ponad 70 dzieci ze szkół znajdujących się na terenie Gminy Police, w miesiącu lutym, wizytowało EcoGenerator, czyli szczecińską „spalarnię odpadów”. W jednej z takich wizyt udział brał Pan Burmistrz Władysław Diakun oraz jego zastępca Pan Damian Walczak. Zwiedzanie spalarni odbywało się dla szkół, które wzięły udział w I edycji projektu „Ziemię ratujesz, gdy śmieci segregujesz”.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że praca, która zwyciężyła w konkursie plastycznym projektu ekologicznego „Ziemię ratujesz, gdy śmieci segregujesz” ozdobiła nowo zakupioną śmieciarkę firmy Trans – Net.  

Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Policach zorganizował dla szkół podstawowych w Gminie Police projekt  ekologiczny pn. „Ziemię ratujesz, gdy śmieci segregujesz”. Finał projektu odbył się 05.04.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Tanowskiej w Policach. Instytucjami wspierającymi projekt była spółka gminna „Trans-Net” oraz Zakład Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnym w Leśnie Górnym.

W ramach edukacji ekologicznej Urząd Miejski w Policach zaprasza do wzięcia udziału w projekcie  „ZIEMIĘ RATUJESZ GDY ŚMIECI SEGREGUJESZ” 

Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych gminy Police. 

Termin zgłoszenia: 25.11.2022 r. 

Regulamin projektu - Ziemię ratujesz gdy śmieci segregujesz